SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH

Jugowiec k. Środy Śląskiej

STEFANOGRÓD

AMBROGIO

roboty koszące

AMBROGIO - roboty koszące

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem robotów koszących firmy AMBROGIO. Prowadzimy sprzedaż, zapewniamy profesionalny montaż, doradztwo techniczne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Chętnie rozwiejemy Państwa wszelkie wątpliwości. Zapytania prosimy wysyłać na naszego maila: stefanogrod@gmail.com lub kontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 606 145 245.

kosiarki automatyczne
roboty koszące
kosiarka automatyczna

Ambrogio Robot jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Jest idealny dla każdego rodzaju ogrodu, każdego dnia: zaczynając od niewielkich i prostych, aż po duże, rozległe i złożone ogrody. Funkcja mulczowania pozwala utrzymać zdrową i soczystą zieleń trawnika, przy mniejszym zużyciu nawozu.

Zaawansowana technologia i wysoka jakość użytych materiałów pozwalają Tobie samemu decydować kiedy robot pracuje w ciągu doby, dzięki czemu ogród jest do Twojej dyspozycji zawsze kiedy tylko go potrzebujesz. Wprowadzone przez ZCS zupełnie nowe, inteligentne rozwiązania i technologie umożliwiają Ci bezpieczną łączność z robotem. W erze cyfryzacji, kosiarka robot mówi językiem przyszłości, upraszczając nam życie: Ambrogio daje nam czas i swobodę cieszenia się ogrodem, spędzania czasu na świeżym powietrzu  kontrolując i sterując robotem nawet z dala od domu.TRZY LINIE KOSIAREK SPEŁNIAJĄ NAJBARDZIEJ ZRÓŻNICOWANE POTRZEBY

roboty koszące

GREEN LINE - prosta i intuicyjna

Linia Ambrogio GREEN została zaprojektowana tak, aby umożliwić korzystanie ze wszystkich zalet oferowanych przez prostą i innowacyjną technologię Ambrogio. Cztery modele tej serii zapewniają doskonałe koszenie i odżywianie darni, dzięki czemu trawnik jest bujny, soczyście zielony i zdrowszy w sposób w pełni przyjazny środowisku.

PROSTY I PRZYJAZNY ŚRODOWISKU szanuje środowisko i nie jest hałaśliwy, sposób użytkowania jest prosty i intuicyjny.

MAŁY, KOMPAKTOWY I BEZPIECZNY zaprojektowany z myślą o małych i średnich ogrodach. Porusza się z łatwością, zapewnia pełne bezpieczeństwo.


roboty koszące

PRO LINE - zaawansowana technicznie

Linia PRO jest dla tych, którzy oczekują profesjonalnego i doskonałego produktu. Wszystkie 10 modeli występujących w tej linii, posiada bezszczotkowe silniki, potężne baterie litowo-jonowe i zaawansowane systemy koszenia.

MĄDRY I PRZYJAZNY Ambrogio posiada czujniki deszczu (mogą być w dowolnym momencie wyłączone), które w razie deszczu, sygnalizują robotowi powrót do stacji ładującej na czas opadów).

WYSOKA WYDAJNOŚĆ I MAKSYMALNA PRECYZJA Ambrogio z łatwością obsługuje najtrudniejsze stoki, o nachyleniu do 55% dla modelu L85 Elite. Nierdzewne stalowe ostrza kosiarki zapewniają precyzyjne cięcie nawierzchni trawiastych każdego typu.


AMBROGIO roboty koszące Next Line

NEXT LINIE - inteligentna i interaktywna

Linia NEXT składa się z dwóch modeli, które można konfigurować otrzymując sześć różnych robotów modułowych, przystosowujących się do różnych potrzeb w ogrodzie.

INTELIGENCJA I INTERAKTYWNOŚĆ linia NEXT to intuicyjnyjne roboty, wyposażone w inteligentne baterie z wysoką wydajnością przy ładowaniu indukcyjnym, bezszczotkowe silniki, gumowe koła i oraz innowacyjne technologie, które umożliwiają zarządzanie i sterowanie robotem z dowolnego miejsca.

MODUŁWOŚĆ Linia NEXT oparta jest na budowie modułowej, gdzie każdy użytkownik może stworzyć własnego robota koszącego i modyfikować go zgodnie ze swoimi potrzebami i cechami ogrodu.