SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH

Jugowiec k. Środy Śląskiej

STEFANOGRÓD

AMBROGIO

roboty koszące

AKTUALNOŚCI

CHRYZANTEMY

(2021-10-18)

Zapraszamy do zakupu chryzantem. W tym roku szeroki wybór kolorów - białe, limonkowe, żółte, ceglaste, czerwone, jasnoróżowe, różowe, fioletowe i purpurowe. W ofercie nie zabrakło również miksu kolorów.

NOWA OFERTA

(2021-07-01)

Od dzisiaj do pobrania na naszej stronie jest już zaktualizowana oferta. Podane są w niej wszystkie rośliny dostępne w szkółce w chwili obecnej. Są w niej zawarte wszelkie nowości i promocje.

RÓŻE - nowa partia

(2021-06-16)

Od dzisiaj w sprzedaży nowa partia róż! Ogromny wybór róż: wielkokwiatowych, pnących, rabatowych, parkowych, angielskich oraz okrywowych. Róża bez wątpienia zasługuje na tytuł królowej ogrodu. W uprawie znana jest już od setek lat, a dzięki wyjątkowo intensywnej pracy hodowców możemy wybierać spośród tysięcy odmian, urzekających nie tylko wyglądem, ale i zapachem. Mnogość barw, kształtów i form róż jest przeogromna, dlatego zostały one podzielone na grupy. Odmiany zklasyfikowane zostały pod zwględem charakteru wzrostu oraz zastosowania.

MAJÓWKA

(2021-04-28)

W sobotę 1 maja szkółka roślin będzie NIECZYNNA.

W niedzielę 2 maja szkółka roślin będzie NIECZYNNA

W poniedziałek 3 maja szkółka roślin będzie NIECZYNNA

ŚWIĘTA WIELKANOCNE

(2021-03-30)

Zmiana godzin otwarcia szkółki:

- czwartek 1.04.21 - od 8.00 do 16.00

- piątek 2.04.21 - od 8.00 do 16.00

- sobota 3.04.21 - zamknięte

- Święta Wielkanocne - zamknięte

 


ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA


Życzymy Państwu aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł ze sobą szczęście i pomyślność.

                                     

                                                                 

ZMIANA GODZIN OTWARCIA SZKÓŁKI

(2020-11-16)

 W związku z przejściem na czas zimowy, godziny pracy szkółki ulegają skróceniu,

od 16 listopada szkółka będzie czynna:

od poniedziałku do piątku - od 8:00 do 16:00

w soboty - od 9:00 do 15:00

CEBULE KWIATOWE

(2020-08-29)

Cebule kwiatowe już w sprzedaży. Szeroki wybór tulipanów z serii Triumph, liliokształtnych oraz pełnych. Oprócz tulipanów mamy również krokusy, narcyz oraz czosnki ozdobne.

Czosnki o ogromnych kulach kwiatowych takie jak: 'Giblartar', 'Ambassador', czosnek olbrzymi oraz czosnek o białych kwiatach: 'Mont Blanc' czy czerwony 'Red Mohican'.

TRAWY OZDOBNE - nowa partia

(2020-08-03)

Dostępna jest już nowa partia traw ozdobnych. Oprócz standardowych gatunków i odmian w tym roku mamy kilka nowości: rozplenica japońska 'Black Beauty' o pięknych, czarnych kłosach czy kostrzewa Maiere'a. Pojawiała się również dawno nie widzana sesleria jesienna. Zapraszamy do odwiedzenia nas w Szkółce i zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

sprzedaż róż szeroka oferta

RÓŻE! nowa partia już w sprzedaży

(2020-06-10)

W sprzedaży dostępna jest już urzekająca ferią barw i bogactwem odmian nowa partia róż. W tegorocznej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór róż wielkokwiatowych, rabatowych, pnących i okrywowych. Mamy też trochę nowości!