SZKÓŁKA ROŚLIN OZDOBNYCH

Jugowiec k. Środy Śląskiej

Dostępny asortyment - POBIERZ

Materiały ogrodnicze

Podłoże do borówki

Podłoże to jest gotowym substratem przeznaczonym do uprawy borówki wysokiej (amerykańskiej). Powstało na bazie torfu wysokiego, wzbogaconego o wieloskładnikowy nawóz z dodatkiem mikroelementów. Podłoże to charakteryzuje się silnie kwaśnym odczynem. Jego pH utrzymuje się w przedziale 3,5 - 4,5. Substrat doskonale sprawdzi się także przy uprawie innych roślin kwasolubnych.


Opakowania:
- worek 50 litrów

Materiały ogrodnicze

Podłoże do pelargonii

To gotowe do użytku podłoże powstałe na bazie torfu i glinki wzbogacone o nawóz wieloskładnikowy. Doskonale nadaje się do uprawy pelargonii i innych roślin balkonowych. pH substratu kształtuje się w przedziele 5,5 - 6,5.

Opakowania:
- worek 20 litrów

Podłoże do róż

To gotowy substrat przeznaczony do uprawy róż w ogrodach, na balkonach i w mieszkaniach. Sprawdza się zarówno w uprawie gruntowej, jak i doniczkowej. Duże spólchnienie substratu zapewnia prawidłowe stosunki wodno-powierzne. Dzięki temu podłoże dobrze przyjmuje i utrzymuje wilgoć. Produkt wzbogacony został o nawóz wieloskładnikowy (NPK 14-16-18), a jego pH mieści się w przedziale 6,0 - 6,8. Zapewnia to znakomite warunki do wzrostu i rozwoju róż.

Opakowania:
- worek 50 litrów

Materiały ogrodnicze

Podłoże kwiatowe

Gotowy subsrtat przeznaczony do doniczkowej uprawy kwiatów sezonowych i wieloletnich, jak i pozostałych roślin ozdobnych. Doskonale sprawdza się również w ogródkach kwiatowych. Podłoże ma trwałą strukturę. Jego pH kształtuje się w przedziale 5,5 - 6,5. Mieszanka wzbogacona została nawozem wieloskładnikowym z dodatkiem mikroelementów.

Opakowania:
- worek 50 litrów

Materiały ogrodnicze

Podłoże uniwersalne

Doskonale sprawdza się w uprawie warzyw oraz większości gatunków roślin ozdobnych w doniczkach, na działkach i w ogrodach. Dzięki luźnej i przepuszczalnej strukturze może być wykorzystywany do wzbogacania podłoża przy sadzeniu roślin na glebach ciężkich, gliniastych. Podłoże wyprodukowane zostało na bazie torfu wysokiego, wzbogaconego o wieloskładnikowy nawóz z dodatkiem mikroelementów.

Opakowania:
- worek 20 litrów
- worek 50 litrów
- worek 80 litrów

Materiały ogrodnicze

Podłoże warzywne

W tym sezonie mamy w sprzedaży profesjonalny, gotowy substrat ogrodniczy przeznaczony do uprawy rozsady warzyw. Mieszanka powstała na bazie słabo i silnie rozłożonego torfu wysokiego, która została zwbogacona o nawóz wieloskładnikowy (NPK 14-16-18) z dodatkiem mikroelementów. Zapewnia to równomierny rozwój roślin. pH podłoża mieści się w przedziale 5,5 - 6,5.

Opakowania:
- worek 80 litrów

Materiały ogrodnicze

Torf ogrodniczy

Torf ogrodniczy to idealny surowiec do wzbogacania suchych, piaszczystych i ubogich gleb. Przywraca on równowagę biologiczną, poprawia warunki wodno-powierzne w podłożu oraz poprawia jego strukturę. Dodatkowo wzbogaca glebę w substancję organiczną.

Opakowania:
- torf kwaśny (pH 3,5 - 4,5), worek 20 litrów oraz 80 litrów
- torf lekko kwaśny (pH 5,5 - 6,5), worek 80 litów
- torf odkwaczony (pH 6,7 - 7,2), worek 80 litrów